Letecké dny

29.01.2009 10:28

Kategorie Datum Pořádá Název
  10.5. MK Lipence RC elektrohydroplány
RCV2,H,A1,A3 pouze žáci a junioři 11.5. LMK Roudnice n/L  
  24. - 25.5. MK Miskovice Slet TOP modelů 2008
  24.5. MK Lipence CRC Show
  24.5. MK Plzeň - Jižní sekce Trex Tek, Hořejší model
  24.5. LMK AMG Mýto Stíhači na start
  24.5. LMK Veselá Bojová letadla v Ráji II.
T-1,T-2,T-3, modely letadel poháněné nízkotlakým raketovým motorem 24.5. LMK Zličín Rapír Summit 2008
  31.5. MK Mělník Hacker Pylon Show
  31.5. LMK Kroměříž Výstavka ke Dni dětí
  31.5. - 1.6. LMK Rakovník Minimakety 2008
  7. - 8.6. LMK Baťov Otrokovice I. slet vícemotorových modelů
  7. - 8.6. LMK Krnov II. Krnovský triangl
  7. - 8.6. RC model klub Brno MEGA CUP 2008
LRS,nový padesátník 7.6. MK Černošice Černošická jarní hala 2008
  7.6. LMK Hořice RCV2-S (2 serva)
  7.6. LMK Babice Babické polomakety
  7.6. LMK Terezín Setkání, makety a polomakety větroňů
  8.6. LMK Kutná Hora RCH ( 2 serva )
  8.6. LMK FALEMO Č. Kostelec Končinská show - 14. ročník
  14. - 15.6. LMK Tachov Přátelské polétání
  14.6. LMK Chotěboř RC - V2 speciál 2 serva
  14.6. LMK Česká Třebová Letecko-modelářská SHOW
  15.6. LMK Boleradice Létáme pro vás Boleradice
  15.6. MK Mělník Clarkson cup - 3. kolo
  21.6. Juniorklub H. Králové Modelářský letecký den
  21.6. LMK Bor u Tachova Drápalík Air Show + RC para
  21.6. LMK Nesvačily JETI Model Amperfest
  28.6. MK Mělník Mělnická minutka -všechny volné modely
  28.6. LMK Paskov Slet modelářů SM.
  28.6. LMK AMG Mýto Mini Slow Fly Cup - maké elektry
  28.6. MK Dačice Červnové Dačice
  5. - 6.7. LMK Zábřeh Nebe plné dvojplošníků - slet dvojplošníků
  5.7. LMK Jablonec n/N Harrachovské modelshow
  5.7. LMK RC klub Ústí n/L 3. ročník mezinárodního leteckého dne
  5.7. LMK Trfid Č. Skalice Letecko-modelářský den
RC Aircombat 1/12 5.7. LMK Orlík Žamberk Aces & Warbirds
RC Aircombat - EPA 6.7. LMK Orlík Žamberk Aces & Warbirds
  11. - 13.7. LMK Peruť Dvorce PERUŤ 2008 - 13.ročník,ŠOU
  12. - 13.7. LMK Babice Přátelské polétaní - leteckomodelářský den
LRS, nový padesátník 12.7. MK Černošice Táborová Černošická hala
  13.7. LMK Boleradice FLY- Fest, aneb létáme na všem a všichni
  19. - 20.7. MK Lipence Aerovleky 2007
  19. - 20.7. MK Bolešiny RC model show
  26.7. LMK AMG Mýto Modelářská Annenská pouť
  1. - 3.8. LMK Falcon Vyškov XII.roč.Vy.sletu - memoriál Tomáše KOLEJKY
  1. - 10.8. LMK Louny Setkání modelářů
  2.8. LMK Strakonice RC noční létání
  4. - 10.8. LMK Zephyr Žďár n/S Přibyslavská termika
  8. - 10.8. MK Fryčovice Helislet vrtulníků - Trnávka - 1.ročník.
  9. - 10.8. LMK Čmelák Holešov Čmelák model show 2008
  9.8. LMK Terezín Setkání, makety a polomakety větroňů
  11. - 23.8. LMK Rakovník Soustředění talentované mládeže
  16. - 17.8. LMK SIGMA Lutín Letecko-modelářská výstavka
  16.8. LMK Veselá 11. Pojizerská Model Air Show
  17.8. LMK Horní Branná Krkonošská show
  18. - 22.8. MK DDM Vyškov Soustředění talentované mládeže
  19. - 29.8. LMK Varnsdorf Modelářské soustředění mládeže a seniorů
  22. - 24.8. LMK Boskovice XXI. Show Malá Haná
  22. - 24.8. LMK Dolní Netčice JETI MODEL MEETING
  23.8. KM České Budějovice Letecký den pro všechny RC
  23.8. LMK Náchod Letecko-modelářský den
  23.8. LMK Liberec AirShow Liberec 2008
  24.8. LMK Kutná Hora RCH ( 2 serva )
  30.8. MK Plzeň - Jižní sekce Watt Fest, II. ročník, elektro přátelské polétání
  30.8. MK Bolešiny Ukončení prázdnin
  30. - 31.8. LMK Tachov Letecký den
  30.8. MK Fryčovice Křižování Trnávským nebem, 6.slet ULL a modelářská show
  31.8. Model klub Hať Soutěž v přesnosti přistání
  6. - 7.9. MK Ostrov Setkání modelářů při XV.ročníku Memoriálu ing.Jiřího Jílka
  6. - 7.9. MK Lipence Lipenecký obr
  6.9. LMK Hořice RCV2-S (2 serva)
  13.9. LMK RC klub Ústí n/L Hacker Pylon Show
  20. - 21.9. LMK Nesvačily Nesvačilské podívání
  20.9. MK Dačice Loučení s létem
  20.9. RC MK Plzeň Bory Modelářský letecký den
  27. - 28.9. MK Svitavy Setkání příznivců Upoutané modely
  4. - 5.10. LMK Máj Karviná Setkání přátel tichého letu
  4.10. MK Lipence Drakiáda
  4.10. MK Mělník Drakiáda
  4.10. LMK Valašské Klobouky Zamykání nebe
  4.10. LMK Trfid Č. Skalice Drakiáda pro malé i velké
  4.10. LMK Tachov Zavírání nebe
  5.10. LMK Nesvačily Drakiáda
  11.10. MK Svitavy Zavirání nebe
  11.10. LMK Falcon Vyškov Zavírání nebe
  11.10. MK Bolešiny Zavírání nebe + drakiáda
  11.10. LMK Pardubice O lázeňskou oplatku, žáci
  11.10. LMK Rakovník Rakovnická drakiáda
  12.10. LMK Falcon Vyškov Horáčkův Dráček-prezentace modelů
  12.10. LMK Louny od 13.00
  17. - 19.10. MK Lipence Raná
  18.10. LMK Chlumec Chlumecká drakiáda
  19.10. LMK Králův Dvůr Drakiáda
  19.10. LMK Týnec n/S F3J - el naviják - Zimní turné - 1. závod
  25.10. Juniorklub H. Králové Drakiáda
  26.10. LMK Boleradice Zavírání nebe
  8.11. LMK Pardubice O perníkovou chaloupku, žáci
  8.11. LMK Rakovník Vzpomínka na kamarády, ukončení sezóny
  16.11. LMK Týnec n/S F3J - el naviják - Zimní turné - 2. závod
  14.12. LMK Týnec n/S F3J - el naviják - Zimní turné - 3. závod
  31.12. LMK Trfid Č. Skalice Létáme na sněhu

Zpět